Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Tantrická masáž pro ženy

KLASIK - Základní tantrická masáž

Tato tantrická masáž je určena ženám, které si dopřejí zažít pocit bohyně, otevření všech smyslů, nacítění se na vlastní sílu a tvořivou ženskou energii. Uvolňuje napětí z celého těla a zažehne oheň a vášeň v pánvi. Energie je rozvedena pomocí dechu a masážních tahů do celého těla.

Masáž začíná posvátným rituálem napojení energií mezi masérem/kou a přijímající ženou. Přes něžnou a pozornou masáž celého těla teplým olejem se přechází k intimní masáži Jóni- pohlaví. Masáž intimit blahodárně působí na ženské orgány a na uvolňování napětí uloženého v pánevní oblasti. Je smyslná a vzrušující. Žena může prožít i celotělový orgasmus nebo hluboký meditační stav.

Vždy záleží na potřebách a pocitech přijímající ženy, které plně respektujeme. Tato masáž může být provedena na přání i bez intimní masáže se zachováním celého postupu, včetně dechových technik. Jedná se vždy o velmi hluboký, smyslný a euforický zážitek.

Žena si může vybrat, zda chce masáž přijmout od maséra nebo masérky, tak aby se cítila co nejvíce uvolněná.

Masáž trvá 60 až 90 minut podle potřeb přijímající.

Objednejte se

  • Cena: 2.000,- Kč

OHEŇ - Prodloužená tantrická masáž

Prodloužená tantrická masáž je postavena na stejném základu jako Šakti klasik. Delší čas je poté věnován intimní masáži, masáži rozety a masáži 4. dimenze- masáž hlavy a obličeje. Pomocí tantrického dýchání žena může prožít celotělový orgasmus nebo se dostat do změněného stavu vědomí, tedy do jiných dimenzí našeho vesmíru.

Jedná se o velmi smyslný a vzrušující zážitek, který by si měla dopřát každá žena. Péči, pozornost, dotek a pohlazení. Vzrušení a přijetí.

Žena si může vybrat, zda přijme masáž od masérky nebo od maséra.

Masáž trvá 120 až 150 minut podle potřeb přijímající.

Objednejte se

  • Cena: 2.500,- Kč

CHRÁM BOHYNĚ SUNDARI - Veliký tantrický rituál

Dlouhotrvající až nekončící rozkoš všech smyslů. Použijeme všechny tantrické techniky pro Vaše uvolnění, vzrušení, léčení a harmonizaci čaker. Budeme pracovat s dotekem hedvábí, teplým olejem, zvukem a vibrací tibetské mísy, šamanským bubnem, tantrickým dechem a extází všech smyslů. Tato božská masáž umocněna také uctěním chuťových buněk. Jedná se o tantrický rituál v celém jeho spektru.

Masáž trvá 150 až 180 minut podle potřeb přijímající.

Objednejte se

  • Cena: 3.500,- Kč

Léčivá masáž Jóni - vaginální mapování

Jde o velmi speciální tantrickou techniku, která je zaměřena na odblokování traumat a bolesti spojených se sexuální oblastí. Může se jednat o emocionální zranění od partnerů, stavy po chirurgických zákrocích nebo těžkých porodech. Tyto nezpracované události se ukládají na kostech pánevního dna ve formě emocionálních bloků a omezuje svobodné prožívání naší přirozené sexuality a spokojeného života. Působením tlaku na takové body dochází k jejich uvolňování a za pomoci dechu k znovuprožití bolesti. Teprve poté mohou být rozpuštěny a odejít navždy z našeho těla a života.

Tato masáž bývá někdy dosti bolestivá, poté se však dostaví pocit klidu a uvolnění. „Bolest odchází s bolestí“ a radost se může vrátit do našeho života a sexuality.

Masáž trvá 90 až 120 minut podle potřeb přijímající.

Objednejte se

  • Cena: 2.500,- Kč

Chcete se objednat?

Prosíme vyplňte níže zobrazený formulář a odešlete Vaši objednávku. V případě, že chcete raději zavolat, prosím podívejte se na stránky kontaktů a zavolejte mi přímo. Děkuji a těším se na Vás.

S láskou Martina.