Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Tantrická masáž pro muže

KLASIK - Základní tantrická masáž

Je vhodná pro muže, kteří se chtějí poprvé seznámit s tantrickou masáží. Po úvodním rituálu uctění a naladění energií bude Vaše tělo uvolněno od ztuhlosti a napětí. Meridiány, tzv. energetické dráhy, se odblokují pro volný tok energie až ke konečkům prstů. Následuje masáž celého těla teplým olejem, která probouzí vnitřní oheň a vášeň v pánevní oblasti. Tato energie je pomocí dechu a tantrických masážních tahů rozvedena do celého těla. Pečující a pozorná masáž oblasti pánevního dna a lingamu naplní tělo vzrušením a vášní. Intimní masáž je zaměřena na prožitek, odevzdání a uvolnění. Není jejím záměrem usilování o erekci a orgasmus, který může přijít spontánně a přirozeně, ale také nemusí a prožitek se poté odehrává v duchovní rovině. Respektujeme hlubokou inteligenci klientova těla a jeho potřeby. O nic neusilujeme. Plujeme na energetické vlně pochopení a respektu. Masérka pracuje v meditaci a plném napojení na klienta.

Masáž trvá 60 až 90 minut. Délku masáže určuje její vlastní živý průběh a potřeby přijímajícího.

Objednejte se

  • Cena : 2.400,- Kč

OHEŇ - Prodloužená tantrická masáž

Prodloužená tantrická masáž Šivův oheň probíhá jako masáž Šiva klasik, ale dává větší časový prostor intimní masáži, práci s dechem a rozváděním energie. Její součástí je i masáž perinea (vnější masáž prostaty) a masáž rozety. Vzrušení a sexuální energie se v několika vlnách rozleje celým Vaším tělem a naplní Vás neuvěřitelnou energií, která Vás bude provázet i několik dní. Naučíte se tajné tantrické postupy ovládání prožitku a oddálení vyvrcholení (řešení předčasné ejakulace), můžete prožít i celotělový orgasmus. Pochopíte rozdíl mezi běžnou honbou za orgasmem a nekončícím prožitkem na vrcholu vzrušení ve Vámi ovládaném časovém prostoru. Umění setrvat v nekonečném čase na vrcholu vzrušení otevírá brány nových dimenzí a duchovní ho vhledu, běžnému západnímu člověku těžko dostupné. Tato masáž je velmi energická a vyžaduje Vaši spolupráci a odevzdání se energiím. Doporučujeme si po této masáži dopřát několik hodin relaxace a nenáročného programu.

Masáž trvá 120 až 150 minut podle potřeb přijímajícího.

Objednejte se

  • Cena : 2.900,- Kč

ČTYŘRUKÁ VÁŠEŇ - Tantrická masáž od dvou masérek

Čtyři ruce dvou masérek Vás dostanou do stavu, kdy ztratíte pojem o tom co je nahoře, co je dole. Vaše tělo bude levitovat ve víru vzrušení a energie. Vaše mysl odpluje z Vašeho těla a každá Vaše buňka bude tančit tanec vášně a smyslnosti. Kdo nezkusí, nepochopí.

Tato masáž trvá 120 až 150 minut. Každá další hodina plus 1.000,- Kč.

Objednejte se

  • Cena: 4.900,- Kč

Léčivá masáž Lingamu

Tato speciální léčivá masáž může pomoci při problémech s přijetím vlastní sexuality, s pocity selhání, nedostatečné erekce a tím způsobeným nedostatkem sebevědomí. Velkou léčivou sílu poskytuje mužům po operaci prostaty, při potížích s erekcí a traumatech uložených v pánevní oblasti. Reflexní masáží bodů na kostech pánevního dna a stydké kosti jsou uvolňovány bloky, negativní emoce, strachy a nepříjemné prožitky spojené se sexualitou. Tato masáž je velmi intenzivní a emotivní. Často je i bolestivá. Emocionální bolesti uložené na kostech jsou uvolňovány pomocí tlaku a dechu z těla ven.“ Bolest odchází bolestí“ a za ní se rozlévá pocit uvolnění, svobody, sebepřijetí a důstojnosti. Po této části masáže následuje jemná, něžná intimní masáž.

Masáž trvá podle potřeb přijímajícího od 120 do 150 minut.

Objednejte se

  • Cena: 2.700,- Kč

SPECIÁL - Tantrická masáž pro pokročilé

Tato masáž je určená Šivům, kteří již minimálně třikrát přijali masáž v našem tantrickém chrámu. Je postavena na veliké důvěře mezi přijímajícím a masérkou. Je velmi intenzivní, pracuje s vyšším stupněm energie. Dovolí Vám odhalit vlastní hranice extáze a prožitku. Více o této dynamizující a extatické masáži se dozvíte osobně.

Masáž trvá podle potřeb přijímajícího od 120 do 150 minut.

Objednejte se

  • Cena: 4.300,- Kč

Chcete se objednat?

Prosíme vyplňte níže zobrazený formulář a odešlete Vaši objednávku. V případě, že chcete raději zavolat, prosím podívejte se na stránky kontaktů a zavolejte mi přímo. Děkuji a těším se na Vás.

S láskou Martina.