Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Katka

Jsem Žena plná silu citů, emocí a empatie. Cítím velkou touhu pomáhat probouzet v každé lidské bytosti  vyšší stupeň vnímání, cítění. Znovu se navracet či objevovat spolu s ní cestu k lásce k sobě sama, k  přirozenosti. Přijímat se celistvě, probudit tělo, srdce a duši k životu a radosti z bytí. Pomocí bezpodmínečné lásky a něhy spolu s láskyplnou komunikací.

Jsem zrozena ve znamení Blížence, v čínském horoskopu jsem Drak. Symbolické jsou pro mě komunikace, něha, silné city, emoce, smyslnost, diskrétnost, krása, hravost, intuice, duchovno, láska plus pravda, harmonie.

Celý svůj život naplňuji cestou k harmonii a práci na ní. Tato cesta udává směr a rytmus všeho, co dělám a co si přeji. Neexistuje nic bez spojitosti a propojenosti od druhého. Vše je jedno. Vše je naprosto dokonale provázáno. Jiná dokonalost není. Všichni jsme dokonalé bytosti hodny bezpodmínečné lásky. Zasloužíme si lásku, radost a další krásy, co život přináší.

Hledání a nalézání toho kým skutečně jsme a můžeme být ve své prostotě a nevinnosti. Sebeláska, uzdravení, celistvost, a harmonie je naší odměnou.

Aby vše proudilo a bylo vyladěné, jak na energetické, tak fyzické rovině, je nutno usilovat o neustálý životní koloběh, růst, pohyb, rozproudění energie.

Dovolte mi a dovolte sobě odblokovat se, relaxovat, uvolnit a hladit své tělo i duší. Dotek plný bezpodmínečné lásky Vás zavede na cestu k uzdravení vaší duše skrze vaše tělo.

Tantrická masáž zahrnuje mnoho maserských technik. Práce energií spolu s dechem znásobí a zesílí prožitek masáže a zvyšuje stav vědomí pro vás jako přijímajícího. Ráda Vám pomohu zvýšením vědomí, se kterým se automaticky zvyšuje vaše vnímání, citlivost. A nechám rozeznít a hrát tu krásnou melodii uvnitř vás samotných, duet vašeho těla a duše.

S pokorou a úctou vaše tantrická masérka Katka.

Katka masíruje středy, čtvrtky a pátky.


Napište nám