Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Martina Sundari

Jsem zrozena ve znamení Blíženců, v čínském horoskopu jsem Had. S pojmenováním "Čarodějka" jsem se setkávala už od dětství. Vždy mě zajímalo "co je za tím?" Má potřeba vědět "proč?" mě vedla k četbě esoterické, léčitelské, etno a duchovní literatury. Cítila jsem velkou touhu pracovat s lidmi, jejich fyzickými těly i duší. Již deset let jsem profesionální masérkou. Od klasické masáže jsem se postupně přes reflexologii, lymfatickou masáž, Hawajskou masáž, Thajskou masáž a další techniky propracovala až k tantrické masáži, které se věnuji od roku 2010. Tato práce je mým posláním, které naplnilo smysl mého bytí.

Všechny masérské techniky se mojí masáží navzájem prolínají a tvoří dokonalý koncert pro tělo a potřeby masírovaného. Práce s energií a dechem ještě navyšuje extatický prožitek samotné masáže a dostává přijímajícího do stavu změněného stavu vědomí, do hluboké relaxace a k nitru, kde dostane prostor naše vnitřní inteligence a ozdravné mechanizmy, které spouští léčení a regeneraci na buněčné úrovni.

Své vědomí a fyzické tělo se snažím udržovat v co nejvyšší energetické čistotě. Více než rok jsem byla masérkou v salonu "Savitrí". Její majitelce Olince Savitri vděčím za tantrický rozvoj a základní kámen na mé tantrické cestě. Stále se vzdělávám v tantrickém umění (kurzy u Johna Hawkena), pravidelně procházím katarzní očistou na holotropním dýchání, medituji a navyšuji své vědomí pozitivní energií a prací v radosti. Pracuji srdcem a při mé masáži to určitě ucítíte....

Martina je zakladatelkou masážního Centra Sundari. Poskytuje všechny tantrické, klasické i speciální masáže. Tantrické masáže a tantrickou výuku provádí na mistrovské úrovni. Je hlavní lektorkou kurzů Tantrické cesty Sundari.

Martina masíruje denně dle telefonické objednávky.


Napište nám