Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Kurz partnerské harmonie

Kurz je určený pro partnerské dvojice. Je individuální, partnerská dvojice je na kurzu jen s lektorem a učí se na sobě navzájem. Kurz trvá 8 hodin pro každou osobu, tzn. 16 hodin pro pár. Je možné se domluvit na celý víkend, nebo výuku rozdělit na čtyři odpoledne po 4 hodinách. Pokud by měl o tuto výuku zájem jednotlivec, je možné domluvit model.

Na tomto kurzu se partneři seznámí se základními principy tantrické nauky, s významem dechu jako nosičem energie a základním stupněm tantrické masáže pro partnera.
Nejpodstatnější na této nauce je umění nacítění se na potřeby a přání svého partnera a respektu a přijetí svých vlastních potřeb a hranic.

Budeme se uvolňovat do sexuální svobody a svobodné komunikace mezi partnery nejenom v sexuální rovině. Staňte se pro svého partnera nejlepším, nejvnímavějším a nejcitlivějším milencem. Na věku partnerů nezáleží. Kurz je vhodný jak pro dvojice začínající se sexuálním životem, stejně jako pro páry, kteří si chtějí prohloubit a oživit sexuální život. A nejde jen o sexuální oblast, ale o pochopení a respektování rozdílů mezi mužem a ženou, mezi jangovou a jinovou energií. Milujte se takoví, jací jste, nechtějte partnera změnit, naučte se ho přijímat a vnímat.

Ceník kurzu

  • 12.000,- Kč za pár
  • jednotlivci platí 6.000,- Kč a připlácejí za model 2.000,- Kč

V případě zájmu o kurz - napište nám