Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

Jin - Jang masáž - jedinečná a unikátní v ČR

V každém z nás koluje životní energie. Tato životní energie na sebe bere dvě základní podoby Jin a Jang. Každý z nás je namíchán jistým poměrem těchto dvou podob. Pokud jsme v nerovnováze, potřebujeme tyto síly vyrovnat. Jin - Jang masáž je zaměřená na vyrovnávání těchto sil v těle. Používají se v ní různá energetická centra a akupunkturní body, které se aktivují i díky rytmu, tlaku, pohybu, .. celého procesu - proto masáž trvá nejméně 2 hodiny. Dvě hodiny zhruba prochází chi skrze meridián. Během masáže se provádí rozmanitá škála úkonů, i proto jsem si tuto techniku oblíbila. Například se v ní provádí určité manipulace, nebo cviky z jogy. Masáž pracuje na úrovni fyzické, emocionální a duševní. Je smyslná, ale není erotická.

Jin - Jang masáž sestavil Andro (GE) v roce 1978 z různých technik jako léčebnou metodu. Andro studoval východní léčebné metody v Indii a západní masérské techniky. Tím mohlo být dáno vzniku něčeho ojedinělého, jako je Jin - Jang masáž.

Masáž se provádí na celém nahém těle, s úctou a s láskou. Je jako příběh s barvitým dějem. Na konci tohoto příběhu si vždy masírovaný začne uvědomovat svoje tělo mnohem intenzivněji a cítí se uvolněn. Pokud jeho tělo delší dobu volalo po odpočinku a nebylo vyslyšeno, tentokráte už se ozve velmi jednoznačným způsobem a vy si dopřejete přesně to, co potřebujete. Samozřejmě záleží na vašem životním stylu, ale často se stává, že ještě další dny pociťujete účinky masáže a do života můžou vstoupit nové věci. Moje první zkušenost mi proměnila svět smutný, uspěchaný ve svět plný lásky, radosti a chuti žít. Bylo to krásné překlenutí náročnějšího období. Proto mohu vřele doporučit tuto masáž i v nepříznivém období, období, kdy potřebujete uvolnit hlavu od starostí, nebo pokud nedokážete vypnout.

Kontraindikace: Nejsou téměř žádné kontraindikace, masáž se dá provádět i v těhotenství. Pokud klient trpí různými omezeními, přihlíží se na toto a masáž se tak přizpůsobí.. Všechny zdravotní potíže je však potřeba předem oznámit.

Tuto jedinečnou a unikátní masáž provádí v České republice velmi málo lidí - v podstatě na prstech jedné ruky by se to dalo spočítat a díky naší kolegyni terapeutce Ing. Jitce Sedlákové můžete tuto masáž zažít právě u nás.

Cena

  • minimálně 120 minut 1.950,- Kč

Chcete se objednat?

Prosíme vyplňte níže zobrazený formulář a odešlete Vaši objednávku. V případě, že chcete raději zavolat, prosím podívejte se na stránky kontaktů a zavolejte mi přímo. Děkuji a těším se na Vás.

S láskou Martina.