Sundari centrum

centrum tantrické, klasické a speciální masáže

O lidech, kteří o Vás pečují

Martina Sundari

Jsem zrozena ve znamení Blíženců, v čínském horoskopu jsem Had. S pojmenováním "Čarodějka" jsem se setkávala už od dětství. Vždy mě zajímalo "co je za tím?" Má potřeba vědět "proč?" mě vedla k četbě esoterické, léčitelské, etno a duchovní literatury. Cítila jsem velkou touhu pracovat s lidmi, jejich fyzickými těly i duší. Již deset let jsem profesionální masérkou. Od klasické masáže jsem se postupně přes reflexologii, lymfatickou masáž, Hawajskou masáž, Thajskou masáž a další techniky propracovala až k tantrické masáži, které se věnuji od roku 2010. Tato práce je mým posláním, které naplnilo smysl mého bytí.

více informací

 

Katka

Jsem Žena plná silu citů, emocí a empatie. Cítím velkou touhu pomáhat probouzet v každé lidské bytosti  vyšší stupeň vnímání, cítění. Znovu se navracet či objevovat spolu s ní cestu k lásce k sobě sama, k  přirozenosti. Přijímat se celistvě, probudit tělo, srdce a duši k životu a radosti z bytí. Pomocí bezpodmínečné lásky a něhy spolu s láskyplnou komunikací.

Jsem zrozena ve znamení Blížence, v čínském horoskopu jsem Drak. Symbolické jsou pro mě komunikace, něha, silné city, emoce, smyslnost, diskrétnost, krása, hravost, intuice, duchovno, láska plus pravda, harmonie.

Celý svůj život naplňuji cestou k harmonii a práci na ní. Tato cesta udává směr a rytmus všeho, co dělám a co si přeji. Neexistuje nic bez spojitosti a propojenosti od druhého. Vše je jedno. Vše je naprosto dokonale provázáno. Jiná dokonalost není. Všichni jsme dokonalé bytosti hodny bezpodmínečné lásky. Zasloužíme si lásku, radost a další krásy, co život přináší.

více informací

 

Jitka

Pracuji systematicky a v souladu s potřebami klienta. Baví mne pracovat komplexním způsobem a je pro mne přirozené kombinovat naučené techniky. Můj dotek je přesně cílený a dokáže být jak jemný, tak silný. Masáž prožívám jako tanec a kreativní proces v kontaktu s lidskou bytostí, která mění výraz pod rukou umělce. Velice si užívám, když se výraz klienta uvolní a rozzáří. Děkuji za možnost pracovat s lidmi a poznávat tak hlouběji svět, ve kterém žiji.

Při mé práci využívám znalostí Dornovy metody a Fundovaných doteků.

více informací

 

Miro

Absolvent tantrické školy Johna Hawkena a Alana Lowena.

Miro poskytuje Reiki ošetření celého těla (výuka u mistra Borise Tichanovského).

více informací

 

Jarda

Probudím a posílím ve Vás energetickou hladinu díky tantrické masážní technice a provedu Vás zahradou poznání tantrické masáže, kde můžete prožít krásné okamžiky ve svém vlastním nitru a duši. Budu nápomocen těm, kteří mají odvahu nahlédnout do hlubin svého podvědomí anebo si své vědomí a vnitřní energii chtějí posílit. Důvěřujte vlastní intuici a sympatiím a oslovte kteréhokoliv člena našeho masérského týmu a nechte se povznést na své duchovní cestě tantrickou masáži provedenou s velkou profesionalitou a plnou odpovědností. Přeji Vám všem, kteří se o tantru a o tuto cestu zajímáte, abyste dosáhli svého cíle a svého štěstí.

více informací